0.542 334 37 88 // 0.553 663 02 02
KURUMSAL

1978 Yılında ticari hayata adım atan YATAKSER gecen süre içerisinde kendini sürekli  yenilemiş ve ürün yelpazesini genişletmiştir.Alanında uzman bi kodro ile titiz çalışmalar sonucunda  sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutan YATAKSER genelinde şatış ve pazarlamasıyla kalmayıp daimi memnuniyetiniz için satış sonrası verdiği  hizmet ve destekle adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Avrupa standartlarının üzerinde üretim  yapan YATAKSER Yurtdışı talepleriyle de kalitesinden söz ettirmektedir.

Sürekli gelişme ve başarıyı hedefleyen bir takım ruhu ile sektörde gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışını ilke edinen YATAKSER müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle kısa bir zamanda performansını artırarak ülke capında bir marka olmuştur.

Temel  prensibi  müşteri memnuniyeti olan YATAKSER emeğini ve alın terini doğru sonuçlara ulaştırmak için sürekli çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirmeye çalışmaktadır.
Profesyonel bir ekiple yerinde montaj ve ekleme çalışması yapan YATAKSER aynı zamanda DERBY KONVEYÖR BANT A.Ş.  İç Anadolu Bölge bayii fabrika satış merkezi görevinide üstlenmiştir.
Çagın gereksinimi olan teknolojik gelişmeleri  takip eden YATAKSER dün olduğu gibi yarıda hep en iyisi olmak için çalışmalarına sürekli olarak devam edecektir.

SAYGILARIMIZLA

Copyright © 2005-2017 Yatakser | Hayvan Yatakları | Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Kullanılamaz.